01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Підписатися на розсилку
01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Замовити консультацію
Підписатися на розсилку

Вирішення податкових спорів

Є питання по цій послузі? Давайте обговоримоНародження податкових суперечок відбувається, як правило, після проведення відповідних перевірок. Однак в даному випадку обов’язково передбачена процедура їх досудового врегулювання. Рішення виникаючих проблем реально здійснити ще в процесі проведення безпосередньо перевірки. Саме це і знаходиться в основі досудового врегулювання податкових суперечок. Власник компанії без проблем консультується з усіх його питань щодо самої перевірки, об’єктів, які інспектують. Коли складено акт, то особа, яка сплачує податки, може висловити заперечення.

Насправді, досудове вирішення проблеми є дуже важливим. Даний етап – це можливість аргументувати свою позицію, максимально задіявши доказову базу. Це допоможе здійснити якісну підготовку до розгляду в суді. Якщо податкові органи вирішили залучити власника об’єкта перевірки після проведеної процедури до податкової відповідальності, то наша допомога полягає в підготовці заперечення на наданий акт перевірки, зборі доказів, підготовки скарги щодо рішення про притягнення до податкової відповідальності, захисту інтересів клієнта в податкових органах.

Якщо податковий спір вирішується не на користь власника компанії, що перевіряється, тоді він звертається до суду відстоювати далі свої права. Знову починається підготовка скарг, необхідної документації, участь в судових засіданнях. Паралельно активно ведуться переговори з опонентом, щоб якнайшвидше врегулювати податковий спір. Перевіряється адекватність прийнятих або неприйнятих рішень податківцями, оскарження постанов і рішень судів будь-якої інстанції.

Управлінська діяльність сучасних підприємств, компаній невід’ємно пов’язана з вибудовуванням коректного і законного взаємодії з податківцями. Серйозна увага приділяється також тому, що прогнозується ймовірність бути втягнутим в конфліктну ситуацію, розробляється ефективна стратегія, що дозволяє гідно захищати свої права.

  • Ми супроводжуємо компанію в період проведення податкової перевірки;
  • Надаємо компанії належну допомогу в досудовому врегулюванні податкових спорів;
  • Представляємо інтереси компанії в суді, коли відбувається оскарження винесених рішень податківцями, їх дій / бездіяльності.

З усіх питань можете звертатися в наш офіс в Києві і по телефонам:

+38 (044) 222-71-54 , 01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217

+38 (067) 311 75 44

Замовити консультаціюНаші клієнти

сертифікати

Замовити консультаціюПідписатися на розсилку