01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Підписатися на розсилку
01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Замовити консультацію
Підписатися на розсилку

Податковий due diligence

Є питання по цій послузі? Давайте обговоримоПеред придбанням конкретного об’єкта або прийняттям рішення про старт інвестиційних програм щодо даного об’єкта, вдаються до допомоги певної процедури – Due Diligence. Вона укладена в комплексній оцінці об’єкта, яка відбувається незалежно і об’єктивно. Незалежні експерти ретельно досліджують стан бізнесу в фінансовому і юридичному плані, перевіряють благонадійність компанії.

Завдання податкового Due Diligence – захистити інтереси інвестора.Для цього необхідно комплексно досліджувати і проаналізірують інформацію, отриману з усіх можливих джерел, перевірити її на достоверноть і оцінити ризики.

Необхідно серйозно проаналізувати багато аспектів, врахувати взаємний вплив різних складових один на одного, тому як вони можуть зовсім бути зовсім нецікавою в сьогоденні, але зіграти вирішальну роль в майбутньому.

Бізнес досліджується за цим методом, щоб досягти певних результатів:

  • замовник отримує повноцінне і об’єктивну картину того, що відбувається на досліджуваному об’єкті; коли інвестор збирається укласти серйозну операцію, він повинен бути максимально завбачливим; йому не вистачає тільки інформації, отриманої від другої сторони і власного персоналу; тут максимально важлива саме об’єктивність наданих відомостей, яку в змозі забезпечити тільки аудиторська компанія;
  • другорядне завдання полягає в складанні прогнозів про потенційно-можливі зміни, які в майбутньому спричинять збільшення ризиків інвестора.

Due Diligence полягає в ретельному дослідженні ключових податкових питань, потенційних зобов’язань, ризиків. Зазвичай дана процедура проводиться, коли у підприємства змінюється власник, між партнерами укладаються договори про інвестування великих фінансових коштів, відбувається злиття компаній, поглинання дрібних компаній великими.

Податковий Due Diligence на підприємстві – це дослідження:

  • даних податкового обліку, на відповідність чинному законодавству;
  • податкового навантаження;
  • виявлення податкових порушень.

Підсумок цієї перевірки – визначення можливих ризиків щодо застосування податкових санкцій. Відповідно, проведення даної процедури очевидно і актуально. Бажання і мета кожного інвестора – велике інвестування в прибуткові і надійні компанії, «гнучкі» в сучасному бізнесі і цілеспрямовано розвиваються в будь-яких складних умовах. Аудитори і юристи детально з’ясують стан справ в будь-якій компанії, нададуть про неї об’єктивну, незалежну, реальну оцінку.

З усіх питань можете звертатися в наш офіс в Києві і по телефонам:

+38 (044) 222-71-54 , 01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217

+38 (067) 311 75 44

Замовити консультаціюНаші клієнти

сертифікати

Замовити консультаціюПідписатися на розсилку