01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Підписатися на розсилку
01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Замовити консультацію
Підписатися на розсилку

Отримання індивідуальних податкових консультацій від ДФС

Є питання по цій послузі? Давайте обговоримоІндивідуальні податкові консультації (далі – ІНК) дають певні можливості особам, які сплачують податки. Вони відстежують позицію УКРІНФОРМ, що стосується численних проблем в оподаткуванні. З початку квітня 2017 року було кардинально змінено порядок прийому запитів і відповідей на них. Тепер особи, які сплачують податки, оформляють звернення до УКРІНФОРМ за новим введеному стандарту для отримання необхідних їм вичерпних відомостей в сфері податків.

Індивідуальної послуга називається тому, що надається персонально тому, хто платить податки. Тому тільки ця особа володіє всіма правами для її законного використання. ІНК – це спеціально підготовлене, обгрунтоване пояснення, зроблене контролюючим органом, де роз’яснюється, як на практиці використовувати конкретні норми податкового законодавства. Реєстрування письмово оформленого документа відбувається в єдиному реєстрі ІНК.

Звернення неодмінно оформляється так, щоб в ньому були вказані основні дані про платника податків. І, що важливо, є пояснена причина отримання консультації. В іншому випадку запит відхиляється, і платник податку не отримує консультацію. Вжитими законами регламентується надання консультації. Термін – 25 календарних днів. Іноді можна продовжити цей термін – максимум на десять календарних днів. Якщо так сталося, то автора звернення, в будь-якому випадку, додатково інформують.

У разі оформлення консультації в письмовому вигляді неухильно вказується її назва; під яким номером вона зареєстрована в єдиному реєстрі ІНК; опис важливих питань для автора запиту; обґрунтований висновок, чому повинні бути застосовані певні норми законодавства; підведення підсумків – практичне використання рекомендованих законодавчих норм.

Беззастережно перевіряється, щоб надана консультація була зареєстрована в єдиному реєстрі. Для цього необхідно зайти на веб-портал УКРІНФОРМ. Доступ до даних матеріалів безкоштовний і вільний.

З усіх питань можете звертатися в наш офіс в Києві і по телефонам:

+38 (044) 222-71-54 , 01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217

+38 (067) 311 75 44

Замовити консультаціюНаші клієнти

сертифікати

Замовити консультаціюПідписатися на розсилку