01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Підписатися на розсилку
01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Замовити консультацію
Підписатися на розсилку

Податкові консультації

Є питання по цій послузі? Давайте обговоримоУ 2010  році Україна була першою в рейтингу країн світу за кількістю податків. З цієї пори багато води утекло, і багато змін відбулося у фіскальній життя нашої країни: прийнятий податковий кодекс, багато податків скасовано, багато об’єднано. Однак не набагато легше стало працювати бухгалтерам, керівникам підприємств і підприємцям. Все так же багато страху і нерозуміння в очах у підприємця, який бажає відкрити свій, будь то маленький, будь то великий бізнес.

Ми, напевно, ще довго будемо йти до етапу становлення нашої податкової системи, коли відкрити і закрити кафе або цілу фабрику буде легко, зрозуміло і недорого, а кожен підприємець буде розуміти які, як і за що він платить податки, яким чином нараховується зарплата його співробітникам і за що він платить ПДВ при реєстрації податкової накладної.

Ми віримо, що таке час настане. Але на сьогоднішній день реалії зовсім інші, і ми на досвіді перевірили, як багато питань виникає при роботі з фіскальними органами. Ми розуміємо Вас і знаємо, яка кількість підводних каменів має наше податкове законодавство, і як ці камені заважають налагодити безперебійну роботу підприємства.

У 2004 році Міністерством праці України, з ініціативи «Товариства податкових консультантів України» (СПКУ) була введена професія «Консультант з податків і зборів», затверджені професійні вимоги до неї.

На жаль, в нашій країні ще не прийнятий офіційно інститут податкового консультанта, на відміну від недалеких до нас Польщі, Чехії, Росії, Білорусії. Однак СПКУ розробило програму сертифікації податкових консультантів. Фахівці СПКУ залучаються до роботи в робочих комісіях Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, входять до складу громадських рад при ДФСУ, МФУ і Мін’юсті. На підтримку діяльності та розвитку СПКУ Кабінетом Міністрів України видано окреме доручення № 4403/1 від 28.01.04 р

Співробітники нашої компанії є сертифікованим податковими консультантами і членами СПКУ. Ми готові ділитися з Вами знаннями і досвідом, вирішувати нагальні проблеми, згладжувати «гострі» кути в роботі з податковими органами, радити способи законної оптимізації податкового навантаження та мінімізації ризиків.

Ми маємо багатий досвід роботи з компаніями різного рівня і профілю, тому Ви можете нам довірити проблеми Вашого бізнесу. Ми завжди тримаємо руку на пульсі податкових змін.

Ми відповімо на всі Ваші запитання, пов’язані з оподаткуванням і безпосереднім застосуванням тих чи інших положень податкового законодавства. Наші фахівці можуть також представляти інтереси Вашої компанії в податкових органах. Мова йде не тільки про подачу «проблемної» податкової звітності, але і про присутність при оскарженні будь-яких рішень в адміністративному порядку та / або в питаннях юридичного характеру.

Звертайтеся до нас в режимі онлайн за оперативною інформацією, а також безпосередньо в офіси в Києві і в Одесі для отримання більш детальних консультацій по:

  • вибору оптимальної системи оподаткування для нового бізнесу;
  • порядку оформлення дозвільних документів для відкриття кафе, ресторану;
  • податкового планування та податкової оптимізації;
  • обліку операцій з ПДВ;
  • оцінці і мінімізації ризиків при укладанні угод;
  • отриманню індивідуальних податкових консультацій УКРІНФОРМ;
  • податкових спорів;
  • порядку дії при податковій перевірці;
  • порядку оскарження податкових повідомлень-рішень.

Впевнені, що наші знання і наш досвід будуть корисні Вашому бізнесу.

З усіх питань можете звертатися в наш офіс в Києві і по телефонам:

+38 (044) 222-71-54 , 01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217

+38 (067) 311 75 44

Замовити консультаціюНаші клієнти

сертифікати

Замовити консультаціюПідписатися на розсилку