01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Підписатися на розсилку
01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217
Замовити консультацію
Підписатися на розсилку

Курси

Викладач курсу; ОЛЬГА ГОНЗАЙК
Тривалість курсу 5 днів
Вартість курсу 2500
Видається сертифікат Української Національної Аудиторської Компанії
Викладач курсу; ОЛЬГА ГОНЗАЙК
Тривалість курсу 7 тижнів
Вартість курсу 4500/міс
Видається сертифікат Української Національної Аудиторської Компанії

Українська Національна Аудиторська Компанія надає послуги з проведення курсів навчання бухгалтерському та податковому обліку за унікальною методикою, яка використовує індивідуальний психологічний підхід до кожного слухача і показує блискучі результати.

УНАК – ексклюзивний представник Школи Максима Капітального (ШМК), яка спеціалізується на підготовці головних бухгалтерів, це авторський спеціалізований курс. Методи навчання, розроблені засновником Школи – Віктором Михайловичем Капітальним, успішно застосовуються вже протягом 17 років – з 2000 року курси  випускають відмінних фахівців.

 

Основна концепція ШМК – подолати 3 перешкоди в навчанні:

1) НЕЗРОЗУМІЛЕ СЛОВО 

Незрозуміле слово – це слово, яке або не зрозуміле, або невірно зрозуміле. Саме незрозуміле слово лежить в основі багатьох труднощів у навчанні. І всілякий вплив незрозумілих слів на розум настільки різноманітний, що це саме по собі є головним чинником, пов’язаним із багатьма небажаними станами : виразне відчуття порожнечі в голові,занепад сил або надмірне занепокоєння. 

Бухгалтерський облік містить багато незрозумілих слів , таких як дебет,кредит,сальдо,актив, пасив,оборотно-сальдові відомості та інших, які обов’язково будуть прояснені до повного розуміння кожним слухачем курсу.

2) ВІДСУТНІСТЬ МАСИ 

            При вивченні бухгалтерського обліку масою є  – первинні документи, регістри обліку, фінансові звіти, Положення (стандарти) бухгалтерського обліку і план рахунків бухгалтерського обліку. Саме  з такою «масою» ми будемо працювати під час навчання, як справжні бухгалтери діючого підприємства, мінімум теорії, практика і тільки практика.

3) ЗАНАДТО КРУТИЙ ГРАДІЄНТ (ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПУ ПОСТУПОВОСТІ) 

          Градієнт – це поступовий підхід до чого-небудь, здійснюваний сходинка за сходинкою, рівень за рівнем; при цьому на кожну нову сходинку або на кожен новий рівень слухач легко піднімається, так що врешті-решт можна відносно легко опанувати вельми складні і важкі види діяльності. 

            Коли хтось стикається із занадто крутим градієнтом при вивченні предмету, у нього виникає відчуття, що він заплутався, або голова у нього йде обертом (втрачається здатність ясно міркувати через те, що все ніби крутиться перед очима).  

          Для подолання цієї перешкоди у вивченні бухгалтерського обліку ми поступово вивчаємо процес обліку на підприємстві – від заповнення первинних документів, вивчення принципів подвійного запису до формування фінансової звітності.  

Вченими доведено, що пам’ять людини здатна зберегти: 

  • до 10% з того, що вона чує; 
  • до 50% з того, що вона бачить; 
  • ДО 90% З ТОГО, ЩО ЛЮДИНА РОБИТЬ. 

     Саме тому після навчання у вищих навчальних закладах випускники часто не здатні працювати бухгалтером, тому що теоретичні знання з бухгалтерського обліку – це всього лише потенційна сила. Ми не тільки начитуємо теоретичний блок, а спеціалізуємося на тому, як ПРАКТИЧНО використовувати отримані знання. Навчання відбувається у вигляді стажування головним бухгалтером на діючому підприємстві. 

      Мета навчання – підготувати фахівця, який зможе працювати на будь-якій ділянці ведення обліку на підприємстві, зможе виконувати / контролювати будь-яку роботу: від підготовки первинних документів до формування балансу і всієї необхідної звітності підприємства – платника податку на прибуток і ПДВ.

Для юриста, власника бізнесу такі знання нададуть змогу легко читати фінансову та податкову звітність і «розмовляти з бухгалтером  на одній мові». 

 Курс бухгалтерського обліку призначений для: 

  1. Головних бухгалтерів, які вже працюють на підприємствах, які хочуть відновити прогалини в обліку; 
  2. Бухгалтерів на ділянках / помічників головних бухгалтерів, які готуються стати головним бухгалтером; 
  3. Директорів, засновників і підприємців, юристів, які хочуть зрозуміти логіку ведення бухгалтерського / податкового обліку, складання фінансової звітності, «говорити на одній мові з бухгалтерами». 
  4. Для студентів останніх курсів економічних вузів, які почали розуміти, що на будь-яку серйозну роботу беруть тільки з досвідом, і почали не розуміти «де досвід без досвіду взяти». 

Викладач курсу :  

Гонзайк Ольга – аудитор, податковий консультант,Голова Центрального округу Спілки податкових консультантів України. Спеціаліст з МСФЗ, сертифікований за програмою International Association of Book-keepers (IAB). Голова Аудиторского комітету  Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів. 

Освіта: Одеський філіал Українського державного університету економіки та фінансів, спеціальність «Фінанси підприємств». Одеський державний економічний університет, спеціальність «Фінанси». Університет державної фіскальної служби України, спеціальність «Право».

Спеціалізація: аудит, міжнародні стандарти фінансового обліку, оподаткування українських та зарубіжних компаній, аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств, виявлення податкових ризиків і розробка пропозицій щодо їх оптимізації, супровід процедури банкрутства, бухгалтерський облік фінансових компаній.

Досвід роботи за фахом – 13  років.

З 2015 року  по 2018 рік – радник ARIO LAW FIRM (Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «АРІО»).

З 2013 року – засновник та генеральний директор Аудиторської компанії «Українська Національна Аудиторська Компанія».

Автор статей і коментарів у виданнях «Юридична практика», «Бізнес», MIND.UA, FINANCE.UA, LIGA.NET,UBR.

З усіх питань можете звертатися в наш офіс в Києві і по телефонам:

+38 (044) 222-71-54 , 01001, вул. Хрещатик 7/11, поверх 2, офіс 217

+38 (067) 311 75 44

Замовити консультаціюНаші клієнти

сертифікати

Замовити консультаціюПідписатися на розсилку